Hakkımızda

HAKKIMIZDA

GÖLSAN ENTEGRE ORMAN ÜRÜNLERİ, 1997  yılında  Düzce Gölyaka' da  üretime  başlamıştır. Ağacın doğanın en değerli ürünlerinden biri olduğu bilinci ve sorumluluğuyla, doğanın bizlere armağanı olan ormanlarımızdan dikili veya orman depalarından ihale usuluyla özenle seçilen  tomrukların ülkemiz için milli servet teşkil ettiği bilinciyle değer kaybettirmeden piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda minimum fire, maksimum kalite ve verimlilikle üretim yapmaktadır. Kuruluşundan bugüne, müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi görev edinmiştir. GÖLSAN ENTEGRE ORMAN ÜRÜNLERİ, dün ve bugün olduğu gibi yarında müşteri memnuniyetini birinci önceliğinde tutarak, hizmet kalitesini ve ürün yelpazesini genişleterek sektöründe aktif rol almayı hedef edinmektedir.

Firmamızda tam otomatik 120'lik arabalı ile kesim yapılmaktadır. Biçilen keresteler kurutma tekniğine uygun bir şekilde çıtalanıp doğal ortamda belli bir süre dinlendirildikten sonra Düzce'de üretilen tamamen yerli mühendislerin bilgi birikimi ve tecrübesi olan 5 adet, 750 m3 kapasiteli konveksiyonel bilgisayarlı fırınlarda kurutulmaktadır.

Her türlü ihtiyaca ve beklentiye cevap verebilecek kapasitedeki geniş ürün yelpazesi ile GÖLSAN ENTEGRE ORMAN ÜRÜNLERİ’nin yerli ağaç türlerinde; Kayın, Meşe, Dişbudak, Kestane, Ceviz, Karaağaç, Kiraz, Armut, Dut, Ihlamur, Çam, Göknar kereste bulunmaktadır.

GÖLSAN ENTEGRE ORMAN ÜRÜNLERİ, değişen beklenti ve istekler doğrultusunda doğal masif mobilya, ev, ofis, kişiye özel tasarım, özel proje uygulamaları ve imalatını yapmaktadır. Ayrıca bahçe mobilyaları ve iç mekan mobilyalarında kullanılmak üzere fırın kurusu kayın taslak üretimini de bünyesine katarak seri imalat yapan mobilya firmalarının istedikleri ölçüde taslak ihtiyacını en seri ve kısa zamanda karşılamaktadır.

GÖLSAN ENTEGRE ORMAN ÜRÜNLERİ olarak tüm ortak paydaşlarımızın (tedarikçi, müşteriler) arasında sizleri de görmek isteriz. İnanıyoruz ki yıllardır aradığınız, karşılıklı saygı ve anlayışın adresini bizde bulacaksınız.

MİSYONUMUZ 

Çevreye duyarlı GÖLSAN ENTEGRE ORMAN ÜRÜNLERİ, mevcut doğa yapısını bozmadan en iyi şekilde değerlendirerek, insan doğasına en yakın malzeme olan ahşabın yaşamımızdaki yerini alması temel ilkesi ile insanlığa hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ

Yaşamın var olduğu her mekanı daha çağdaş hale dönüştürebilmek için, ekonomik ve yüksek kaliteli malzemelerle, insan emeği ile çevre dostu teknolojileri birleştirmektir.