Kurumsal

About Image
About Image

GÖLSAN ENTEGRE ORMAN ÜRÜNLERİ

HAKKIMIZDA

GÖLSAN ENTEGRE ORMAN ÜRÜNLERİ, 1997  yılında  Düzce Gölyaka' da  üretime  başlamıştır. Ağacın doğanın en değerli ürünlerinden biri olduğu bilinci ve sorumluluğuyla, doğanın bizlere armağanı olan ormanlarımızdan dikili veya orman depalarından ihale usuluyla özenle seçilen  tomrukların ülkemiz için milli servet teşkil ettiği bilinciyle değer kaybettirmeden piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda minimum fire, maksimum kalite ve verimlilikle üretim yapmaktadır. Kuruluşundan bugüne, müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi görev edinmiştir. GÖLSAN ENTEGRE ORMAN ÜRÜNLERİ, dün ve bugün olduğu gibi yarında müşteri memnuniyetini birinci önceliğinde tutarak, hizmet kalitesini ve ürün yelpazesini genişleterek sektöründe aktif rol almayı hedef edinmektedir.

Firmamızda tam otomatik 120 lik arabalı ile kesim yapılmaktadır. Biçilen keresteler kurutma tekniğine uygun bir şekilde çıtalanıp doğal ortamda belli bir süre dinlendirildikten sonra düzcede üretilen tamamen yerli mühendislerin bilgi birikimi ve tecrübesi olan orent marka 2 adet 230 m3 kapasiteli konveksiyonel bilgisayarlı fırınlarda kurutulmaktadır.

Her türlü ihtiyaca ve beklentiye cevap verebilecek kapasitedeki geniş ürün yelpazesi ile Gölsan ENTEGRE Orman Ürünleri’nin yerli ağaç türlerinde; kayın, meşe, çam, köknar, ıhlamur, ceviz, kestane kereste bulunmaktadır.

GÖLSAN ENTEGRE ORMAN ÜRÜNLERİ, değişen beklenti ve istekler doğrultusunda ürün yelpazesine lambri, taban döşemesi, havuz kenarı döşemesi, dış mekan döşemesi, balkon teras döşemesi, açık alan döşemesi  yanında ayrıca, bahçe mobilyaları ve iç mekan mobilyalarında kullanılmak üzere fırın kurusu kayın taslak  üretimini de bünyesine katarak seri imalat yapan mobilya firmalarının istedikleri ölçüde silinmiş veya  ham taslak  ihtiyacını en seri ve kısa zamanda karşılamaktadır.

GÖLSAN ENTEGRE ORMAN ÜRÜNLERİ olarak tüm ortak paydaşlarımızın (tedarikçi, müşteriler) arasında sizleri de görmek isteriz. İnanıyoruz ki yıllardır aradığınız, karşılık saygı ve anlayışın adresini bizde bulacaksınız.

Mİsyonumuz

Çevreye duyarlı GÖLSAN ENTEGRE ORMAN ÜRÜNLERİ, mevcut doğa yapısını bozmadan en iyi şekilde değerlendirerek, insan doğasına en yakın malzeme olan ahşabın yaşamımızdaki yerini alması temel ilkesi ile insanlığa hizmet vermektir.

Vİzyonumuz

Yaşamın var olduğu her mekanı daha çağdaş hale dönüştürebilmek için, ekonomik ve yüksek kaliteli malzemelerle, insan emeği ile çevre dostu teknolojileri birleştirmektir.